Video / Audio

Semihuman

Kawałek, który jako pierwszy został zarejestrowany w pełnym składzie wraz z wokalami. Akt ten miał miejsce za czasów gdy funkcję naczelnego basowego pełnił nasz dobry kolega Wojciech „Wojtas” Hanzel, a Mateusz „Zett” Zatwarnicki zarzynał sześciostrunowego Ibaneza.
Za nieocenioną pomoc w realizacji tego wideo chcielibyśmy podziękować naszej wspaniałej Pani fotograf skrytej za enigmatycznym pseudonimem PoleStokrotek. Zachęcamy do odwiedzenia jej facebook’owego profilu.

Leave Me!

Utwór zgłoszony do konkursu w programie Trochę Kultury w telewizji TVS. Opublikowany w sieci 21 maja 2015 roku.

The March

Jedno z wykonań z naszego koncertu w pierwszym etapie Przeglądu Kapel Studenckich pod patronatem Politechniki Śląskiej, które miało miejsce 11 marca 2015r. Za wykonanie tego bootlegowego wideo dziękujemy Tomaszowi Pucalowi.

Wywiad dla radia ORS

Ośrodek Radia Studenckiego Politechniki Śląskiej tuż po występie na pierwszym etapie Przeglądu Kapel Studenckich. Produkują się Tomasz „Toma” Wojtkowiak i Michał „Perkman” Dybała.

Koncert Live!

Tym razem ponownie stanęliśmy na deskach Czerwonej Cegły wraz z kapelami Southammer i Devil in The Name i jednocześnie zupełnie o tym nie wiedząc zostaliśmy bootlegowo nagrani przez Tomasza Pucala, któremu serdecznie dziękujemy.

https://www.youtube.com/watch?v=tMZmX0_z9IQif